نحوۀ دریافت کارنامه، گواهی حضور و دیپلم افتخار دانش آموزان

⬅️ راهنمای دریافت کارنامه:

🔴 جهت دریافت حتماً از مرورگر گوگل کروم در کامپیوتر استفاده کنید. (آخرین نسخۀ مرورگر کروم را از اینجا دانلود کنید.)

🔴 پس از ورود به حساب کاربری خود در سامانۀ مبنا اینجا کلیک کنید یا مراحل زیر را از بخش داشبورد حساب کاربری خود دنبال کنید:
۱- انتخاب بخش منو، رویدادها، رویدادهای من
۲- کلیک بر دکمۀ «نمایش» دوازدهمین جشنوارۀ ریاضیات کانگورو ۹۹-۹۸ (۲۰۲۰)
۳- دریافت از سمت راست صفحه
🔆 در صورت فراموشی گذرواژه خود در سامانۀ مبنا، نحوۀ بازیابی گذرواژه را اینجا ببینید.

🔴 دانش‌آموزانی که به‌صورت گروهی توسط مدرسه ثبت‌نام شده‌اند، ابتدا باید اطلاعات حساب کاربری خود را تأیید و تکمیل کرده سپس مراحل زیر را ادامه دهند.
🔆نحوۀ تکمیل پروفایل در سامانۀ مبنا را اینجا ببینید.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

⬅️ نحوۀ اعطای گواهی شرکت و دیپلم افتخار:

🔴 در پایه‌‌های ۱ تا ۴، گواهی شرکت به حاضرین با امتیاز کمتر از ۴۰ و دیپلم افتخار به تمام دانش‌آموزان با امتیاز ۴۰ یا بیشتر اعطا می‌شود.
در پایه‌های ۵ تا ۱۲ نیز، گواهی شرکت به حاضرین با امتیاز کمتر از ۵۰ و دیپلم افتخار به تمام دانش‌آموزان با امتیاز ۵۰ یا بیشتر تعلق خواهد گرفت.

🔴 نسخۀ الکترونیکی گواهی حضور و دیپلم افتخار از روز دوشنبه با مراجعه به سامانۀ مبنا و مشابه دریافت کارنامه، قابل دریافت است. جزئیات دقیق‌تر در خصوص نحوۀ دریافت نسخۀ چاپ شدۀ گواهی شرکت و دیپلم افتخار شرکت‌کنندگان متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

⬅️ راهنمای دریافت مسائل:

🔴 دانش‌آموزان با کلیک بر روی دکمۀ «مشاهده مسائل» می‌توانند به مسئله‌های دوازدهمین دورۀ جشنوارۀ بین‌المللی ریاضیات کانگورو دسترسی داشته باشند، اگر بعد از کلیک بر روی دکمۀ «مشاهده مسائل» دکمۀ شروع را می‌بینید، این دکمه صرفاً به این دلیل فعال است که امکان مشاهدۀ سوالات فراهم شود.
🔆 توجه داشته باشید که ملاک صدور کارنامه عملکردی است که دانش‌آموز در زمان‌های مقرر شدۀ جشنواره؛ هنگام پاسخ دادن به سوالات داشته‌ است و با زدن دکمۀ شروع به شما تنها اجازه دیدن سوالات داده می‌شود و نتایجی که ثبت می‌کنید به هیچ عنوان جایگزین نتایج اصلی شما نمی‌شود.