چالش ریاضی آنلاین پنج‌شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۹۹، به صورت هم‌زمان با مشارکت بیش از شش هزار دانش‌آموز از سراسر کشور با مؤفقیت برگزار شد.

این چالش در راستای ترویج ریاضیات، ارتقای درک ریاضی و توسعۀ توانایی دانش‌آموزان در حل خلاقانۀ مسئله و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در زمان قرنطینه، طراحی و اجرا شد. بدین ترتیب امکان برگزاری رویدادها و چالش‌های آنلاین و سراسری در مؤسسۀ فرهنگی فاطمی فراهم شد و این مؤسسه از این امکان در راستای فعالیت‌های ترویجی و آموزشی خود استفاده خواهد نمود.

♦️ نتایج و پاسخ تشریحی این چالش روز شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه، برای دانش‌آموزانی که در این چالش شرکت کرده‌اند با مراجعه به حساب کاربری خود در سامانۀ چالش‌ها بخش «چالش‌های کانگورویی => چالش ریاضی آنلاین» منتشر خواهد شد.

♦️ جوایز نفرات برتر این چالش در روزهای آینده با هماهنگی قبلی به دست دانش‌آموزان خواهد رسید. علاوه‌براین، برای تمامی شرکت کنندگان در این چالش، ۱۰% کد تخفیف خرید از وب‌گاه انتشارات فاطمی به نشانی www.fatemi.ir در نظر گرفته شده است که از روز یک‌شنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه با کد ملی دانش‌آموز به عنوان کد تخفیف در دسترس خواهد بود.

با احترام،
مؤسسۀ فرهنگی فاطمی