کاربر گرامی سلام!

دبیرخانۀ ریاضیات کانگورو در ایران با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور ضمن پایش مداوم وضعیت تعطیلی مدارس و آموزشگاه‌ها و با اولویت قراردادن سلامتی دانش آموزان، طبق هماهنگی‌هایی که با دبیرخانۀ بین‌المللی ریاضیات کانگورو بدون مرز، تیم کارشناسان فنی مؤسسۀ فرهنگی فاطمی و ارائه‌دهندۀ سرورهای مؤسسه انجام داده است و با کسب اطمینان‌های لازم در زمینۀ برگزاری آنلاین "دوازدهمین دورۀ جشنوارۀ بین‌المللی ریاضیات کانگورو در ایران" به اطلاع می‌رساند:

📌 زمان برگزاری جشنواره

پایه‌های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم متوسطه روز ..... ساعت ....
پایه‌های هفتم و هشتم متوسطه روز ..... ساعت ....
پایه‌های پنجم و ششم ابتدایی روز ..... ساعت ....
پایه‌های سوم و چهارم ابتدایی روز ..... ساعت ....
پایه‌های اول و دوم ابتدایی روز ..... ساعت ....

📌 شرکت در جشنواره فقط از دو طریق امکان‌پذیر است:

۱. دانلود آخرین نسخۀ اپلیکیشن اندروید ببراس(از اینجا دانلود کنید.)

۲. مراجعه به سامانۀ چالش‌های مؤسسه(در این سامانه دانش‌آموزانی که در زمان اعلام شده در "دوازدهمین دورۀ جشنوارۀ بین‌المللی ریاضیات کانگورو در ایران ثبت‌نام کرده‌اند با وارد کردن کدملی خود امکان شرکت خواهند داشت.)

این دبیرخانه ضمن ارج نهادن به تلاش‌های ارزشمند شما در عرصۀ تعلیم و تربیت و به منظور قدردانی از اعتماد شما به مؤسسۀ فرهنگی فاطمی، لازم می‌داند به اطلاع برساند که اجرای این برنامه به‌صورت آنلاین هزینه‌های مضاعفی را برای این مؤسسه در کنار سایر هزینه‌های آماده سازی زمینه‌های برگزاری جشنواره به روال قبلی داشته است که تماماً بر عهدۀ خود مؤسسه خواهد بود. لذا از شما درخواست می شود با اطلاع‌رسانی‌های حداکثر خود به دانش‌آموزان ثبت‌نام شده نسبت به برگزاری منظم این جشنوارۀ آنلاین اقدام کنید.
از دانش‌آموزان خود بخواهید هنگام ورود به سامانۀ مبنا حتماً اطلاعات پروفایل خود را بررسی کرده و هر گونه مغایرت را با پشتیبان حداکثر تا تاریخ ... مطرح کنند.(مسئولیت هرگونه مغایرت پس از این تاریخ بر عهدۀ دانش‌آموز خواهد بود.)

📌 پشتیبانی
🔸 پشتیبانی قبل از برگزاری پاسخگوی سؤالات شما در زمینۀ ورود، تکمیل اطلاعات و ... از طریق چت آنلاین سامانۀ مبنا و پیام رسان‌های تلگرام و واتساپ به شماره ۰۹۲۱۲۹۵۴۲۰۳ خواهد بود.

🔸پشتیبانی در زمان برگزاری پاسخگوی سؤالات شما در زمینۀ مشکلات اپلیکیشن اندروید ببراس و سامانۀ چالش‌های مؤسسه از طریق چت آنلاین اپلیکیشن ببراس و سامانۀ چالش‌های مؤسسه و شماره تلفن ۰۲۱۸۸۹۴۵۵۴۵خواهد بود، توجه داشته باشید این پشتیبانی شامل محتوای جشنواره نمی‌شود.

لازم به ذکر است از آن‌جاکه هدف اصلی این جشنواره، برگزاری یک روز شاد ریاضی توأم با کار گروهی و فعالیت‌های متنوع است؛ دبیرخانۀ ریاضیات کانگورو با توجه به شرایط و امکانات خود در حال آماده‌سازی برنامه‌ها و جوایز جذابی برای این روز است که به زودی اعلام خواهد شد.