همراهان گرامی سلام!

به استحضار می‌رساند متأسفانه سامانه‌های این مؤسسه در روز برگزاری چالش ریاضی آنلاین در روز ۲۸ فروردینِ ۹۹ علی‌رغم آمادگی‌های لازم توسط تیم‌های فنی و انجام هماهنگی‌های ضروری با ارائه‌دهندۀ سرورها، با اختلالاتی از سمت میزبان سرور مواجه شد. مؤسسۀ فرهنگی فاطمی ضمن عذرخواهی فراوان از تمام عزیزانی که در روز برگزاری با مشکلاتی مواجه شده‌اند، در این زمینه لازم می‌داند به چند نکتۀ مهم اشاره کند:

۱. برگزاری چالش آنلاین در روز ۲۸ فروردین‌ماه این تلقی را ایجاد کرد که این چالش همان جشنوارۀ ریاضیات بین‌المللی کانگورو است که به صورت آنلاین برگزار شده، در صورتی‌که "چالش ریاضی آنلاین" یک چالش رایگان با هدف آشنایی دانش آموزان با مهارت‌های حل مسئله و غنی کردن اوقات فراغت ایشان در ایام خانه‌نشینی است و متفاوت از "جشنوارۀ بین‌المللی ریاضیات کانگورو در ایران" است. زمان و شیوۀ برگزاری دوازدهمین دورۀ جشنوارۀ ریاضیات کانگورو متعاقباً اعلام خواهد شد.

۲.  تیم کارشناسان فنی مؤسسه در تلاش‌اند ضمن مرتفع کردن مشکلات به وجود آمده، اطمینان‌های لازم در این زمینه را کسب کنند. 

۳. چالش ریاضی آنلاین در زمان جدیدی که متعاقباً اعلام می‌شود، برگزار خواهد شد و علاقه‌مندانی که موفق به ثبت‌نام در این چالش نشده‌اند، نیز فرصت ثبت‌نام خواهند یافت.

۴. آموزش ویدئویی نحوۀ ورود و تکمیل اطلاعات در صورتی‌که مدرسه قبلاً دانش آموز را در سامانۀ مبنا ثبت نام کرده باشد، نحوۀ ساخت حساب کاربری، نحوۀ بازیابی گذرواژه و شرکت در چالش به زودی آماده و از همین طریق منتشر می‌گردد.


با احترام فراوان